نگم براتون این یه هفته ای یعنی چقدر با بدو بدو گذشت

حسابی دنبال کارای دفترمون بودیماولین مشتری رو راه انداختیمباز عصرش یه مشتری دیگه زنگ زده بود و رفته بودم دفتر و بعدش دنبال بابا که یهویی همکلاسیم پیام داد که باید پروپوزال رو تا چهارشنبه برسونیم دانشگاه به جلسه ی شورا اگرنه تمدید میخوریم!!!!! یعنی نمیدونین چه بلایی سرم اومد.با آه و فغان رسیدم خونهحالا همون شب یه قرار با یکی از همکارا هم داشتیم که مادرش توی ساختمون ما بیمه داشت و معرفیش کرده بود که همکاری کنیم

همون روز من روزه هم بودم و کم حوصلهیعنی بدو بدو رسیدم خونه شام خوردم و بعدش فورا با مستر اچ رفتیم سر قرار بارون هم میومد چه بارونی.

دیگه توی راه من با مستر اچ برنامه میریختم که چکار کنم چکار نکنم.هی تقسیم کار میکردیم.پروپوزالی که ترم پیش بسته بودم با منابع ترجمه شده بودباید منابع انگلیسی اضافه میکردم و هنوز ترجمه هم نکرده بودمتمام هم و غمم رو گذاشته بودم روی کارای دفتر

خلاصه شبی به دوسی پیام دادم که من تا چهارشنبه دفتر پیدام نمیشه.هی اونم اصرار اصرار که حداقل روزی 2 ساعت بیا.یعنی مونده بودم چی بهش بگم!!!!

خلاصه فرداش از صبح نشستم مقاله ها رو بررسی کردم دیدم هیچکدوم بدردم نمیخورهپیدا کردن مقاله مرتبط هم برام شده بود دردسر!!!! یعنی نمیدونستم چطوری مقاله پیدا کنم و ترجمه و . دیگه کم مونده بود بشینم به گریه

خلاصه به استاد هم پیام دادم که اگه بتونم تا شب پروپوزال رو بفرستم میتونن مطالعه کنن و اگه ایرادی نداشت یه وقت بدن که امضا بگیرم که به جلسه شورای چهارشنبه برسه؟! که جواب اوکی داد

خلاصه تا شب یه بند نشستم به ترجمه و درست کردن فیلدها و تاریخچه و .

بعدم برا استادم ساعت 12 شب بود که فرستادم و بنده خدا همون شبانه گرفتش

و فردا عصرش بود که گفت مشکلی ندارهدیگه میخواستم 3شنبه برای دانشگاه ببرمش که خب استاد گفت همون چهارشنبه صبح بیا که ظهر جلسه هست و

برای چهارشنبه هم با همکلاسیم و مستر اچ 3 تایی رفتیم سمت شهر دانشگاهیآقای خ. کلی با مستر اچ رفیق بیشتر شد همون چهارشنبه سال پایینی هامون هم دیدیم و حسابی دیدارمون تازه شد و یکیشون سفره خونه جدید باز کرده که دعوتمون کرد برای افتتاحیه

خلاصه پروپوزال من تایید شد و پروپوزال آقای خ. اشکالاتی داشت که بدو بدو براش رفع کردیم.

خوبی چهارشنبه این بود که استاد دیگه مو هم دیدم و به عنوان استاد راهنمام انتخابش کردم و اسمشو اضافه

این هفته ببینم تاریخ دفاعم کی تعیین میشه امیدوارم به تمدید نخورم هنوز هیچی معلوم نیست

دعا کنین برام

برای نوشتن پایان نامه باید از همین حالا شروع به کار کنم

.

از اونور بعد از کلی وقت دوسی بالاخره تاییدیه کارمون رو آورد و تونستم دیروزی برای پروانه نظامم اقدام کنم امیدوارم ایرادی نگیرن از مدارک

و خیلی زود پروانه مون هم صادر شه و بریم برای درست کردن مهرمون و خلاصه کلی دلشاد شیم.

.

این مدتی دو تا کادوی تولد باید رد کنم برهکادوها رو آماده گذاشتم و فردا شب قراره برم دوس جانمو برای تولدش سوپرایز کنم کمی زودتر

.

مستر اچ این مدتی دو دفعه قصد رفتن کرده که قشنگ دو روز حالم خراب بوده هی میگه دیگه باید برم خونه زیاد موندم، هی اشکای من دیوانه وار ریختن و پیشاپیش از دلتنگی ضعف کردم. نمیتونم نبودنش رو تحمل کنم. این دلبستگی منو از پا در میاره.

هنوز برای مصاحبه صداش نزدن و همین روزا منتظریم ببینیم خدا چه خیری برامون قرار داده.

.

امروز با دوستمون و خاله سومی رفتیم باغشهرمون یعنی من و مستر اچ مگه نشستیم؟!!!! همش در حال کار و بدو بدو.به مامان میگم من امروز همش نیم ساعت نشستم دیگه نا ندارم تفریحی که همش بخوای بذاری برداری بشوری جمع کنی پهن کنی چه تفریحیه داغون شدم که!!!!!

کمتر میذارم مامان فعالیت کنه بخاطر پاهاش غضروف بین انگشتاش از بین رفته و ساییده شده امیدوارم این دارویی که میخوره تاثیری داشته باشه براش.

فردا یه عالمه برنامه داریم و من موندم به کدوم یکی برسم؟!!! کی برم دفتر؟!! کی مستر اچ رو ببرم برای بردن رزومه جایی؟! کی برم دنبال دیدن و انتخاب عکسامون برای چاپ؟! کی برم کیک بخرم برای دوسی و آماده بشم و بریم خونه ش؟!!! همینطوری سرگردونم یعنی

راستی بالاخره فرصت شد و دیروزی نوبت آتلیه گرفتم و با مستر اچ رفتیم و چندتایی عکس گرفتیم به مناسبت سالگرد عقدمونبی استعدادترین دختر تاریخم در ژست گرفتن!!!! یکی بهم ژست یاد بده لطفا!!!!!!

برای دعوت ختم قرآن ماه رمضان زیاد نمیرسیدم به وبلاگ ها برماینقدر که مشغله هام زیادن اینروزا و لپ تاپ دستم نمیاد جدول ختم یک یا چند جزئی رو فعلا یکی گذاشتم.تا ببینم استقبال در چه حدی هست شمام اگه دوست یا آشنایی دارین که دوست دارن در ختم قرآن شریک باشن بهشون بگین و به من اطلاع بدین که اسمشونو اضافه کنم

_ مه سو _

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق فروش خدمات لوله کشی تهران پایپر جلوه ی مهتاب آسان گرام (قرآن و عترت و نماز) وبلاگ تیم ربات سازی CLi آشپزخونه سیاست تاریک Matthew کولرگازی ارزان بانه کولرینو