دیشب مستر اچ برای کار رفت استان دیگهخیلی رفتنش یهویی شد و من فقط بی وقفه اشک ریختم و اشکالانم که دارم مینویسم چشمام پر اشک شدن دوباره

میدونم که این دوری ها لازمناگه قرار به زندگی کردن هست، اگه قرار به پیشرفت هست نیازه که کمی دل بکنیم از هم و سرمون توی کار باشه ولی واقعا سخت هست برامونبرای من و اون

تا همدیگه رو بغل میکردیم چشمه ی اشک بود که روان بودتازگی ها کتاب مثل آب برای شکلات رو خوندمبعد یاد فصل های اولش می افتادم که چشمه ی اشکش روان بود و توصیفی که برای خراب شدن کیک عروسی کرده بود

البته کتاب اونی نبود که فکرشو میکردم.لذت نبردم ازش در واقع.و بنظرم جزو اون کتاب های برتری نبود که توصیه کنم کسی توی لیست صدتایی های مطالعه ش بذاره. البته که این فقط یه نظر شخصیه

داشتم از مستر اچ میگفتم.هر دو به سختی از هم جدا شدیمدیشبی مامان نذاشت تنها برسونمش گفت دیروقتهالبته که حضور مامان مانع گریه ی جفتمون شد. ولی دوست داشتم ساعت آخری واقعا باهاش تنها باشم یعنی وقتی رسیدم خونه چپیدم توی اتاقم و تا تونستم اشک ریختم و اشک ریختم و اشک ریختم تا خوابم بردو هنوز هم حالم سر جا نیومده امروز رو نمیخواستم بیام دفتر و اگه مشتری زنگ نزده بود که بیاد عمرا اگه از جام جم میخوردممیخواستم بچسبم به تنهاییم.

ولی خب باید به روزمرگی ها برگشت. امیدوارم تنش سلامت باشه و کارا اونجوری که دوست داره و موفقیت آمیز هست پیش بره.

دیشب به این فک میکردم که نفس حق دعای کدوم دوست هست که این تماس گرفته شد و مستر اچ راهی . ولی الهی شکر.برای مسترم خوشحالم که یکم افکارش حداقل سامان پیدا میکنه و از خودخوری هاش کم میشه

دیگه بلند شدم سر ظهری لینک دانلود GOT با بهترین کیفیت قسمت جدیدشو پیدا کردم و گذاشتم دانلود شه.درست فکر میکنینچند روزی میشه که خب ما دوتایی دیدن تمام قسمت هاشو تموم کردیم!!!! خب برای من خیلی لذت بخش بود که حداقل نیاز نیست یک سال صبر کنم فصل جدیدش برسه!!!! اما باید اعتراف کنم که دوست ندارم قسمت جدیدشو تنها و بدون مستر اچ ببینمدیدنش کنار مستر اچ رو دوست داشتمبا همون صبر و حوصله ش که هرچی التماس میکردم که یکم از فیلم رو برام لو بده هیچی نمیگفت!! و حتی دو قسمت آخرشو چون من شروع به دیدن سریال کرده بودم نگاه نمیکرد و میگفت وقتی تو تموم قسمتای قبلی رو دیدی باهم جدیدا رو هم میبینیم.

از راه دور باید داد بزنم: ممنونم مستر اچ از همراهیت. ممنون برای تمام خوبیات ممنونم و عاشقتمبازم میگم مراقب خودت باش هرجا هستی

جمعه شب افطار دعوت دوست بابا بودیم. مثل هر سال نبود دعوتی ولی همین که مستر اچ کنارم بود بهترین حس دنیا رو داشت

تا مستر اچ اینجا بود برای افطارها هم ترحلوا خریدم که خیلی دوست داشت.هم زولبیا بامیه از شیرینی فروشی محبوبم و در کنارش رنگینک که مهمون همیشگی سفره مون هست و مورد علاقه م

باغ هم که خب با یکی از تشریفاتی ها که قیمتش مناسب تر بود رفتیم و 5 تایی باغ دیدیم و نظرمون روی یکی از باغ ها بود ولی خب هنوز تاریخمون دقیق نیست که قرارداد ببندیمببینیم خدا چی میخواد برامون

اینروزا مشغول کار هستم دیگه و خبر خاصی نیستان شا الله روزای همه تون پر از خیر و برکت باشه التماس دعا در این روزهای ماه عزیز

_ مه سو _

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

maiden^-^ayda نیما رایانه Abdullahi Marcus اندام درجه یک و اعتماد به نفس پیشواز بلاگ رزمندگان جهادی اسلام دریا گرافیک دستگاه تصفيه آب پیشرفت شخصی