دور خونه میگردم و باقیمونده کارا رو تند تند انجام میدمنمیدونم چرا این تمیزکاریا تموم شدنی نیستن؟!

میچرخم و به مستر اچ میگم : خدا رو شکر امسال پیشمی چقدر خوب که سال تحویلی کنارمی میخنده و تایید میکنه

هفت سین رو میچینم و میاد دورم میچرخه و میبوستم میبوسمش و میگم : هنوزم باورم نمیشه مال همیم پارسال روزی مثل امروز برای آزمایش خون رفته بودیمبدو بدو داشتیم آماده میشدیم برای بله برونچقدر خوب و عالی گذشت کنار هم این یکسال با همه ی سختی های گاه و بی گاهش. با همه ی شادی هاش با همه ی تجربه های اولیش و حالا سال تحویل رو کنار همیم دست در دست لبای خندون.

الهی شکر که تونستیم شاد باشیم الهی شکر که تونستیم بدون قهر و دلخوری بگذرونیمش الهی شکر که تونستیم تا میتونیم خانواده هامونو از خودمون شاد نگه داریم.

خونه تی امسال میچرخیدم توی خونه و به بهونه های مختلف مستر اچ رو صدا میزدم که : بیا قد رعنای من فلان چیز رو تمیز کن بیا قربون قد رشیدت برم لوستر رو تمیز کن و اینگونه بود که حسابی از قد رشید حضرت یار استفاده بردم و هی دلم قنج رفت براش و قربون صدقه ش رفتم آخ که دلچسب ترین خونه تی سال رو داشتم.برای من که اینطوری بود با همه ی خستگی هاش.

حتی خرید وسایلای هفت سین چقدر چسبید که هم قدم هم رفتیم و همه جا با هم یار بودیم

حالام روبروی هم نشستیم هر کدوم با لپ تاپ خودمون مشغولیمفیلم دانلود کرده که آخر شبی با مامان اینا ببینیمو قراره برم که شام درخواستی بابا رو آماده کنم

روز مرد پارسال مصادف با بله برونمون بود روز مرد امسال مصادف با سالگرد خواستگاریمونچقدر میچسبه این کنار هم بودناین یکسال شیرینی که گذروندیم و برامون شیرین تر از عسل گذشتچون سعی کردیم سر مسائل کوچیک زیادی حساس نباشیمزیادی غصه ی نشدنی ها رو نخوریم تا میتونیم با اتفاقای کوچیک شاد شیمو توقعاتمون رو کم کنیم.تا دلخوری پیش نیاد امیدوارم بتونیم همینطور ادامه بدیم این راه رو

خیلی دوست داشتم یه قطعه شعر پیدا کنم و آخرین پست سال رو با یک شعر تمومش کنم ولی واقعا فرصتم کمهپس با همین دعاهای آخر تمومش میکنم :

مستر اچهمراه زندگیممرسی از صبوری هات که وقتایی که کم آوردم کنارم بودی تو بهترینی برام مهرت مستدام

دوستای مهربونم.براتون آرزوی سالی شاده شاد و پر از لبخند رو دارم سالی که قدر تک تک لحظاتش رو میدونید و ازش به خوبی استفاده میکنید

پیشاپیش عیدتون مبارک

_ مه سو _

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ana Tiffany Theresa معرفی کانال تلگرامی فروشندگان فروشگاه حلزون ❤عکس و متن های خاص❤ فروش ساعت دیواری پلی یورتانی کلاس پنجمی های دبستان سما پترو اکسیر تجارت الکترونیک